הבית > דמיון מודרך – פעולות

"פעולות – עיצוב עתידך כאן"

תרגול זה נועד ללמד אותך כיצד לייצר חוויה פנימית ברבדים העמוקים של התת מודע, לעתיד אליו הינך שואף.

עיצוב עתידך הינו כמו עיצוב שרירי הגוף, ככל שאנו מאמנים את השרירים כך הם מתחזקים והופכים מוצקים יותר, גם תת-המודע שלנו עובד כך,

ככל שנאמן את תת המודע בעיצוב העתיד אליו אנו שואפים כך נפיח בו חיים ונהפוך דמיון למציאות חדה וברורה יותר המאפשרת סיפוק והגשמה עצמית.

איך מומלץ לתרגל בעזרת “עיצוב עתידך כאן”?

לאחר שבחרת מטרה או יעד אליהם הינך שואף, זה הזמן  להתמקד בשינוי האישי שלך ולהימנע מרצון לשינוי של הסביבה או של אחרים מתוך הנחה בסיסית כי כל שינוי מוביל לשינוים נוספים.

ממש כמו ב”אפקט הדומינו” כאשר אנו נוגעים בקוביה הראשונה כל הקוביות אחריה נופלות גם הן. כך כאשר אנו פועלים באופן שונה, הסביבה שלנו, גם אם באופן לא מודע, מגיבה בהתאם.

טעימה בוידאו

> זמן מומלץ לתרגול: בשעה קבועה ביום ובמיוחד לפני אירוע בו הינך רוצה חיזוק והצלחה מיריבת.

> קובץ השמע מגיע אליך מייד לאחר התשלום להורדה והאזנה ישירה.

> כולל חוברת הדרכה המכילה שאלות תשובות ותמלול מלא.

להצטרפות מהירה >

ממליצים

הילרי אזרליאן  | רפלקסולוגית

הילרי אזרליאן  | רפלקסולוגית

נרשמתי כדי להיות יותר מאוזנת פנימית וכמובן לעזור לאנשים לחשוב חיובי. רכשתי ידע עשיר והמון כלים ליישם בחיי ובעבודתי. הקורס מלא בנתינה אין סופית.

קרן אפריים

קרן אפריים  | מטפלת NLP

תודה רבה על קורס מושלם וכייפי, נרשמתי בתחילת המלחמה כדי לאפשר לעצמי לחוות קצת רוגע בתקופה הזאת וגם כדי להעשיר את הידע המקצועי, תודה על ההסברים והעשייה המבורכת, הקורס חוויתי ומעשיר ונהנתי מאוד.

המלצה על קורס NLP פרקטישינר

ליאת ישרזדה  | מטפלת בפסיכודרמה

"תודה רבה לך על השיעורים המקלטים המובנים בקפידה ועל מערכי השיעור, שאיפשרו לעקוב אחר החומר הנלמד, מבלי צורך להתעסק בכתיבתו. בזכותך אספתי כלים פרקטיים רבים ומעשירים, שניתן להשתמש בהם באופן נגיש בקליניקה. המלצתי כבר לחברות."

דבי צברי ממליצה על קורס NLP

דבי צברי | ממליצה על הכשרת NLP אונליין

"אין מחיר לקורס הזה, אתם תראו שינויים גם בחייכם המקצועיים וגם ביום יום"

אלינור אסיל | בוגרת הערכה משאיפה לתוצאה

אלינור אסיל | בוגרת הערכה משאיפה לתוצאה

"הערכה הזאת שינתה לי המון, קודם כל התקליטורים פשוט נדירים אם אני לא רגועה אני פשוט נכנסת לשמוע ומגיעה בשניות למצב של התכנסות פנימה ורוגע אמיתי אין מילים!!! אם אני סובלת ממצבי רוח לפעמים זה פותח לי דפוסי חשיבה ותחושת אופטימיות אין סופית ... בקיצור מדהים!!!!"

מעין נעים

מעיין נעים | מנחת סדנאות לנשים ברילוקשיין

"הכלים והידע שקיבלתי בקורס, הם כלים משמעותיים וחזקים וממש משני חיים. הכלים עזרו לי בחיי הפרטים, ויותר מזה בזכות הקורס זכיתי להכיר את החוזקות והכוחות שקיימים בי..."

הצטרפו עכשיו

יש למלא את הפרטים ולעבור לעמוד התשלום המאובטח

* לאחר התשלום יפתח בפנייך עמוד עם קובץ השמע וחוברת להורדה, יש לשים לב לא לסגור את החלון על להשלמת הורדת הקבצים. תרגול מהנה ומפרה, מיטל

דילוג לתוכן