הבית > דמיון מודרך – פעולות

"פעולות – עיצוב עתידך כאן"

תרגול זה נועד ללמד אותך כיצד לייצר חוויה פנימית ברבדים העמוקים של התת מודע, לעתיד אליו הינך שואף.

עיצוב עתידך הינו כמו עיצוב שרירי הגוף, ככל שאנו מאמנים את השרירים כך הם מתחזקים והופכים מוצקים יותר, גם תת-המודע שלנו עובד כך,

ככל שנאמן את תת המודע בעיצוב העתיד אליו אנו שואפים כך נפיח בו חיים ונהפוך דמיון למציאות חדה וברורה יותר המאפשרת סיפוק והגשמה עצמית.

איך מומלץ לתרגל בעזרת “עיצוב עתידך כאן”?

לאחר שבחרת מטרה או יעד אליהם הינך שואף, זה הזמן  להתמקד בשינוי האישי שלך ולהימנע מרצון לשינוי של הסביבה או של אחרים מתוך הנחה בסיסית כי כל שינוי מוביל לשינוים נוספים.

ממש כמו ב”אפקט הדומינו” כאשר אנו נוגעים בקוביה הראשונה כל הקוביות אחריה נופלות גם הן. כך כאשר אנו פועלים באופן שונה, הסביבה שלנו, גם אם באופן לא מודע, מגיבה בהתאם.

טעימה בוידאו

> זמן מומלץ לתרגול: בשעה קבועה ביום ובמיוחד לפני אירוע בו הינך רוצה חיזוק והצלחה מיריבת.

> קובץ השמע מגיע אליך מייד לאחר התשלום להורדה והאזנה ישירה.

> כולל חוברת הדרכה המכילה שאלות תשובות ותמלול מלא.

להצטרפות מהירה >

ממליצים

שרה  | בוגרת הערכה משאיפה לתוצאה

שרה | בוגרת הערכה משאיפה לתוצאה

"התאמנתי באהבה גדולה, אפשרתי לעצמי לחוות, להרגיש ולהאמין החוויה של התחברות למקומות פנימיים עמוקים ומרגשים. הקפדתי לצפות בסרטונים רק לאחר שאפשרתי לעצמי להכיל כל שלב עד הסוף לחוות ולהתרגש... ושוב תודה מהולה בהמון הערכה"

מירבת חמאם, יזמית, חיפה

מירבת חמאם, יזמית, חיפה

"תמיד יש דרך להצליח אבל ב NLP קיבלתי דרך גם ליישם" התקציר

אור פיינר, מטפל, מוזיקאי וגנן בגן ילדים

אור פיינר, מטפל, מוזיקאי וגנן בגן ילדים

"חוויה משנה חיים ושפרת את הגישה על פני הכדור הזה, מדהים"

מישל חלימי, מנחה ב- NLP

מישל חלימי, מנחה ב- NLP

"קורס מדויק, מסודר, נוח לגישה וללמידה וגם מעשיר ומלמד בצורה יסודית. אני למדתי וסיימתי מסטר פרקטישינר ב NLP ומאוד רציתי שיהיה לי חומר נוסף מוקלט... ובאמת למדתי הרבה דברים חדשים. כבר מצטערת שהקורס נגמר!!"

גלעד, 31 מנהל חשבונות, חיפה

גלעד, 31 מנהל חשבונות, חיפה

“התהליך הוא תהליך מאוד מיוחד. הוא שונה מצורות הטיפול הרגילות. הגעתי לטיפול עם שלל בעיות והמון שליליות, וסיימתי את הטיפול עם פתרון בעיות, מוכנות לאתגרים שבדרך, והמון חיוביות. התהליך חידד לי את הדברים שחשובים בחיים. בעיני היה מאוד חשוב לקבל את הביטחון והאמונה של מיטל. זה לא משהו שמובן מאליו, מיטל מקבלת אותך עוד לפני שמכירה אותך."

שניר, צלם בן 25

שניר, צלם בן 25

"במשך 8 שנים, רגש אחד, סיטואציה אחת יכלה לערער לי את כל השבוע, שבועיים וגם שנה, מיטל את שיניתי לי את החיים ואין לזה מחיר . וכשאני אומר תודה אני מתכוון תודה שהאמנת בעצמך שאת יכולה לגרום לי להאמין בעצמי וזה לא מובן מאליו מבחינתי אז תודה.”"

הצטרפו עכשיו

יש למלא את הפרטים ולעבור לעמוד התשלום המאובטח

* לאחר התשלום יפתח בפנייך עמוד עם קובץ השמע וחוברת להורדה, יש לשים לב לא לסגור את החלון על להשלמת הורדת הקבצים. תרגול מהנה ומפרה, מיטל