הבית > דמיון מודרך – פעולות

"פעולות – עיצוב עתידך כאן"

תרגול זה נועד ללמד אותך כיצד לייצר חוויה פנימית ברבדים העמוקים של התת מודע, לעתיד אליו הינך שואף.

עיצוב עתידך הינו כמו עיצוב שרירי הגוף, ככל שאנו מאמנים את השרירים כך הם מתחזקים והופכים מוצקים יותר, גם תת-המודע שלנו עובד כך,

ככל שנאמן את תת המודע בעיצוב העתיד אליו אנו שואפים כך נפיח בו חיים ונהפוך דמיון למציאות חדה וברורה יותר המאפשרת סיפוק והגשמה עצמית.

איך מומלץ לתרגל בעזרת “עיצוב עתידך כאן”?

לאחר שבחרת מטרה או יעד אליהם הינך שואף, זה הזמן  להתמקד בשינוי האישי שלך ולהימנע מרצון לשינוי של הסביבה או של אחרים מתוך הנחה בסיסית כי כל שינוי מוביל לשינוים נוספים.

ממש כמו ב”אפקט הדומינו” כאשר אנו נוגעים בקוביה הראשונה כל הקוביות אחריה נופלות גם הן. כך כאשר אנו פועלים באופן שונה, הסביבה שלנו, גם אם באופן לא מודע, מגיבה בהתאם.

טעימה בוידאו

> זמן מומלץ לתרגול: בשעה קבועה ביום ובמיוחד לפני אירוע בו הינך רוצה חיזוק והצלחה מיריבת.

> קובץ השמע מגיע אליך מייד לאחר התשלום להורדה והאזנה ישירה.

> כולל חוברת הדרכה המכילה שאלות תשובות ותמלול מלא.

להצטרפות מהירה >

ממליצים

דבי צברי ממליצה על קורס NLP

דבי צברי | ממליצה על הכשרת NLP אונליין

"אין מחיר לקורס הזה, אתם תראו שינויים גם בחייכם המקצועיים וגם ביום יום"

איקון אישה

אלינור אסיל | בוגרת הערכה משאיפה לתוצאה

"היי מיטל חייבת לציין שהערכה הזאת שינתה לי המון קודם כל התקליטורים פשוט נדירים אם אני לא רגועה אני פשוט נכנסת לשמוע ומגיעה בשניות למצב של התכנסות פנימה ורוגע אמיתי אין מילים!!! אם אני סובלת ממצבי רוח לפעמים זה פשוט מנתק אותי מדפוס חשיבה סגור ופותח לי אוטומטי את האפשרות לעוד דפוסי חשיבה ולתחושת אופטימיות אין סופית ... שלא נדבר על פנקס התרגול שגורם לי להיות על הקרקע מה שניקרא ..ולחשב מסלול .. בקיצור מדהים!!!!"

מעין נעים

מעיין נעים | מנחת סדנאות לנשים ברילוקשיין

"הכלים והידע שקיבלתי בקורס, הם כלים משמעותיים וחזקים וממש משני חיים. הכלים עזרו לי בחיי הפרטים, ויותר מזה בזכות הקורס זכיתי להכיר את החוזקות והכוחות שקיימים בי..."

שרון שחף

שרון שחף | מאמנת

"לאחר 14 שנה כמאמנת הרגשתי שארגז הכלים שלי חסר. הקורס לא רק צייד אותי בכלים ובטכניקות שמעשירים אותי ועוזרים לי לסייע ללקוחותיי, אלא גם הזכיר לי כיצד להיות מאמנת טובה וקשובה יותר. הסגנון של מיטל מעשי ומדויק, דבר שלי אישית מתאים מאוד."

ענבל מעיין באום

ענבל מעיין באום | מטפלת ובעל עסק עצמאי

"ההחלטה להירשם ולעבור את התהליך המרתק הזה הייתה אחת ההחלטות הטובות שקיבלתי."

איקון אישה

דראושה תגריד | בוגרת קורס פרקטישינר

"בחוויתי בקורסNLP היתה מלאה בשמחה בשיפור באישיות ואז בנסיבות בחיים שלי . הרגשתי יותר בטחון שיש לי הכלים להשתמש בהם בחיים שלי ולזולת תודה למיטל."

הצטרפו עכשיו

יש למלא את הפרטים ולעבור לעמוד התשלום המאובטח

* לאחר התשלום יפתח בפנייך עמוד עם קובץ השמע וחוברת להורדה, יש לשים לב לא לסגור את החלון על להשלמת הורדת הקבצים. תרגול מהנה ומפרה, מיטל

דילוג לתוכן