הצלחה עסקית

כולם רוצים להצליח בקריירה, כולם רוצים להרגיש מוערכים על עבודתם, כולם מרגישים סיפוק כשהם משיגים את היעדים שלהם, אך לא כולם למדו מה הם הצעדים המהותיים שיכולים לשנות את העתיד שלהם בכל תחום עיסוק

אתה עצמאי אך לא מצליח לעמוד ביעדים?
אתה רוצה להיות עצמאי אך לא בטוח מה הצעדים הדרושים לכך?
יש לך תפקיד ניהולי אך אתה מתקשה בתקשורת וניהול הצוות?
כולנו רוצים להצליח בקריירה אך קריירה דורשת יותר מניסיון ומומחיות בתחום ספציפי, היא דורשת יכולות רבות ומגוונות, בתחום המנטלי, התקשורתי ועד חוזק פנימי ורגשי בסיטואציות בין אישיות מורכבות.
רבים האנשים אשר חווים תחושת חוסר הערכה, קושי מול בעלי סמכות, קושי בהעברת מסרים באופן רהוט מדויק ונעים, לא פעם אנו נאלצים לעבוד במצבי לחץ המוציאים מאיתנו התקפי זעם וכעסים עליהם אנו מצטערים לאחר מכן.
אחרים חווים קושי בקבלת החלטות, קושי לסמוך על עצמם ולנהל כל שיחה ממקום של החלק החכם ולא הצודק שיוביל למטרה בנעימות והסכמה הדדית.

סיפור מהקליניקה – על קבלת החלטות, אימפולסיביות ותקשורת בין אישית בקריירה
זה בדיוק מה שקרה לא’, הוא נכנס לחדר התיישב על הכורסה וסיפר לי על הקריירה שלו, על ההצלחה שלו בהייטק, על הרצון שלו בהמשך לפתוח עסק משלו ולעשות אקזיט, הוא דיבר על הצוות שהוא מנהל ועל פגישות עם אנשי עסקים בעלי הון, שפת הגוף שלו דברה בעד עצמה, הוא הביא איתו את המראה החזק, המראה של “שום דבר לא יכול עלי, אני יודע מי אני ומה אני שווה.”

כשהתחלנו לשוחח על הסיבה שלשמה הוא הגיע, המבט ירד לכיוון הרצפה, מדי פעם חיפש תשובות בתקרה, ואז הוא שיתף ואמר: “אני משתגע שלא מסכימים איתי, זה מוציא אותי מדעתי, אני ממש יכול להגיב באגרסיביות, וזה נראה רע, אבל אני אני לא שולט בזה ואני גם יודע שאני צודק.”

בפעם אחרת הוא שיתף על מצב שהוא הרגיש שקבלת ההחלטה שלו משמעותית מאוד אך הוא יודע שיהיו אנשים שלא יהיו מרוצים ממנה.
הוא הבין שהפחד מלעשות טעות משאיר אותו במקום, הוא הבין שיש לו קושי לסמוך על עצמו,
לקבל החלטה ולעמוד מאחוריה בביטחון, לבטא את עצמו ללא הסתייגויות, בטון ברור, שפה רהוטה ומבט בעיניים.

היינו צריכים לשוחח ולפרק את המחשבות והאמונות המושרשות הקובעות כי יש רק דרך אחת נכונה וזאת על מנת לתת לעוד דרכי פעולה ומחשבה אפשרות להיות כדי להצליח להיות בגמישות מחשבתית המאפשרת קבלת החלטות בקלות ומתוך תחושת ביטחון.

דייקנו את המטרות החשובות באמת, את הערכים המובילים אותו בקריירה שלו כדי להחזיר את המוטיבציה והתשוקה לפעולות הקטנות של היום יום.

בסיום התהליך שהיה מורכב מסדרה של 12 מפגשים, הוא סיפר כי ירדה לו אבן גדולה מאוד מהלב, הוא הרגיש שהוא יכול להגיע לכל סיטואציה ממקום בטוח ובהיר יותר, התקשורת עם הסביבה השתנתה ואילו היכולת לראות נקודות מבט שונות עוזרת לו בכל סיטואציה להגיב באסרטיביות נעימה ושקטה המובילה למטרה.

אחד הרגעים המרגשים היו כאשר העובדים התחילו להתקרב אליו יותר, להרגיש יותר בנוח והחמיאו לו שזכו בבוס שנעים לעבוד איתו ובמקביל קיבל קידום בתפקידו הניהולי.

NLP מאפשר ליצור שינוי הרגלים והשגת מטרות מהר ופשוט משניתן לדמיין.

בהצלחה, מיטל

אולי יעניין אותך גם ל…

קורס NLP מזורז - חינם

אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים מומלצים

מחשבות

חוויית המציאות שלנו מורכבת מהפרשנות שאנחנו מעניקים לחוויות החיים (לרוב באופן לא מודע) . פרשנות...

7951
חוויית המציאות שלנו מורכבת מהפרשנות שאנחנו מעניקים לחוויות החיים (לרוב באופן לא מודע) . פרשנות יכולה להיות מקדמת או מעכבת. אספתי עבורכם את 7 תבניות חשיבה מעכבות העלולות להכניס אותנו ללחץ וחרדה. בדקו עם עצמכם, כמה מהתבניות האלה מוכרות לכם?
פודקאסט חייםפ של הגשמה

כל התוכניות של הפודקאסט "חיים של הגשמה" אשר פותח מרחב לשיח ולמציאת פתרונות לאתגרי היום...

15424
כל התוכניות של הפודקאסט "חיים של הגשמה" אשר פותח מרחב לשיח ולמציאת פתרונות לאתגרי היום יום במטרה ללמוד וליישם את הכלים שעושים את ההבדל בין חיים של סבל לחיים של הגשמה.
Happy successful sportswoman raising arms to the sky on golden b

10 הנחות היסוד של ה NLP הן הבסיס עליו מושתת ה – NLP וכל תכני...

7898
10 הנחות היסוד של ה NLP הן הבסיס עליו מושתת ה – NLP וכל תכני קורס NLP מי שמפנים את הנחות היסוד הללו יכול לאפשר לעצמו חיים של חופש בחירה, קלילות מחשבתית ורגשית ותקשורת פנימית ובין אישית מעצימה מאוד.
דילוג לתוכן